birgün

29° AZ BULUTLU

Annesini tabancayla vurarak yaralayan 14 yaşındaki çocuk tutuklandı

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde, tartıştığı annesi S.C.'yi tabancayla vurarak yaralayan ve psikolojik tedavi gördüğü belirtilen 14 yaşındaki İ.C. adlı kız çocuğu, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

GÜNCEL 17.05.2022 16:44
Annesini tabancayla vurarak yaralayan 14 yaşındaki çocuk tutuklandı
Abone Ol google-news

Zonguldak'ta annesini tabancayla vurarak yaralayan 14 yaşındaki kız çocuğu tutuklandı.

Dün ilçeye bağlı Saltukova belde merkezinde meydana gelen olayda, İ.C. ile annesi S.C. evde tartıştı. Psikolojik tedavi gördüğü belirtilen İ.C., dedesine ait ruhsatlı tabanca ile annesi S.C.’yi sırtından vurarak yaraladı. Çaycuma Devlet Hastanesi’ne kaldırılan S.C. tedavi altına alındı.

İ.C. ise jandarma karakoluna götürüldü. Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İ.C., çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

S.C.’nin ise hayati tehlikesi bulunmadığı belirtildi.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol