birgün

0° PARÇALI AZ BULUTLU

Antalya'da kaybolan Sedanur'dan 5 gündür haber alınamıyor

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde 5 gündür kendisinden haber alınamayan 21 yaşındaki Sedanur Uludağ'ın bulunması için başlatılan arama çalışmaları devam ediyor. Anne Zülfü Uludağ, “Umutlarım kaybolmaya başladı. Gören, bilen varsa bir haber versin. Ciğerlerim yanıyor” dedi.

GÜNCEL 28.11.2022 14:21
Antalya'da kaybolan Sedanur'dan 5 gündür haber alınamıyor Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde, 21 yaşındaki Sedanur Uludağ 24 Kasım Perşembe günü ortadan kayboldu.

Kendisinden bir daha haber alınamayan Uludağ’ın ailesi, kızlarının bulunması için kayıp başvurusunda bulunmuştu. Beşinci günde de haber alınamayan genç kadının, Koru Sahili’nde yalnız bir şekilde yürüdüğü anların bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildiği ortaya çıkmıştı.

Arama çalışmalarını Koru Sahili’nde yoğunlaştıran ekipler Semanur'u bulmak için seferber olmuştu. Genç kızın şemsiyesinin bulunduğu alanda çalışmalarını sürdüren ekiplere, dalgıçlar da denizde arama yaparak destek vermişti.

İHA'nın haberine göre, ortadan kaybolan genç kadının arama çalışmalarında bir sonuç elde edilemedi. Ekipler tarafından başlatılan arama çalışmalarında sona gelinirken, genç kadının ailesi de kızlarının yaşadığı ihtimali üzerinde duruyor.

Anne Zülfü Uludağ, “Kuzum, bugün beş gün oldu. Beni görüyorsan, biliyorsan, sesimi duyuyorsan çık, saklanma. Her şekilde ben seni kabul ederim. Eğer beni duyuyorsan çık. Allah’ım ne diyeceğimi bilmiyorum. Umutlarım kaybolmaya başladı. Gören bilen varsa bir haber versin. Ciğerlerim yanıyor. Herkes geldi her yerden, bir tek o gelmedi. Bir an önce gelmesini istiyorum. Bütün herkes bulunması için yardım etmek istiyor. Bir saklayan varsa çıkarsın” dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol