birgün

21° AZ BULUTLU

MEDYA 19.11.2019 18:50

Aras Bulut İynemli'den 'Çukur' eleştirilerine yanıt

Aras Bulut İynemli'den 'Çukur' eleştirilerine yanıt

Çukur dizisinde 'Yamaç Koçovalı' karakterine hayat veren Aras Bulut İynemli, kendilerine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

İynemli, diziye yöneltilen eleştirilerle ilgili olarak "Her şeyde olduğu gibi eleştiriliyor. Bu bir dünya, bu bir hikaye, başka şeyler de anlatıyoruz aslında" dedi.

İynemli'nin rol arkadaşı ve dizide 'İdris Koçovalı' karakterini canlandıran Ercan Kesal da söz konusu eleştirilere tepki göstermişti ve şunları söylemişti:

"Oyuncu olarak Çukur'a dair hesap vermek zorunda değilim. Ercan Kesal olarak söyleyeceklerim var. Çukur'daki şiddet meselesi gündelik hayattaki şiddete göre kıyasladığında çok masum. Bütün işler bitti tek sıkıntı Çukur'daki silahlar ve ölen insan sayısı mı?"

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız