birgün

9° PARÇALI AZ BULUTLU

KADIN 14.01.2020 16:40

Arnavutköy'de cansız bedeni ormana gömülü halde bulunan kadını oğlu öldürmüş

İstanbul'da öldürüldükten sonra cansız bedeni Arnavutköy'de bir ormana gömülen Melahat İşbilir'in katil zanlısının oğlu Batuhan Ünlü olduğu ortaya çıktı

Arnavutköy'de cansız bedeni ormana gömülü halde bulunan kadını oğlu öldürmüş

İstanbul'da bir kadının öldürüldükten sonra ormanlık alana gömülmesiyle ilgili 2 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişilerden birinin öldürülen kadının oğlu Batuhan Ünlü olduğu bildirildi.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, dün (13 Ocak) Arnavutköy'de ormanlık alanda Melahat İşbir'e ait olduğu belirlenen cansız bedenin battaniyeye sarılı ve gömülü vaziyette bulunmasıyla ilgili çalışma başlattı.

Olay yeri ve kadının evinin çevresindeki güvenlik kamera kayıtlarını inceleyen polis ekipleri cinayetle ilgili, öldürülen Melahat İşbir’in 21 yaşındaki oğlu Batuhan Ünlü ve arkadaşı Furkan S.’yi gözaltına aldı.

Şüphelilerin Melahat İşbir’i taşıyıp ormanlık alanda gömdüklerini tespit edildi. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

NE OLMUŞTU?

Arnavutköy'de ormanlık alana mantar toplamaya çıkan iki genç tarafından, battaniyeye sarılı ve gömülmüş halde bir kadına ait olduğu belirlenen cansız beden bulunmuştu. Polis ekipleri, başına sert bir cisimle vurulduğu belirtilen kadının, 40 yaşındaki Melahat İşbir olduğunu tespit etmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız