birgün

17° KAPALI

GÜNCEL 22.12.2018 14:03

Artvin'de BirGün gecesi

Artvin'de BirGün gecesi

DİLAN ŞAHİNBAŞ

Artvin’de, Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Kemalpaşa İlçe Örgütü gazetemiz BirGün ile dayanışma yemeği düzenledi. Yemeğe,BirGün Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Aydın, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ve Artvin Baro Başkanı Ali Uğur Çağal da katıldı.

Konuşma yapan ilk isim BirGün Gazetesi İmtiyaz Sahibi İbrahim Aydın oldu. Aydın konuşmasında, “Biz bir gazete çıkartalım diye yola çıktığımızda bize olumsuz yorumlar yapanlar oldu, bu iş yürümez diyenler oldu ama on beşinci yılımıza geldik. Siz de burada bir kooperatif kurdunuz, inanın tüm ülkede bir örnek oldunuz ve kooperatif çalışmalarını aktif hale getirdiniz. Şimdi sıra yerel seçimlerde, biz yeniden kaybettiğimiz il ve ilçeleri kazanmak zorundayız” dedi.

"KAZANMALIYIZ!"

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek ise “Birbirimizi sadece böyle yemeklerde, eğlencelerde değil de her zaman hatırlamalıyız ve önümüzdeki yerel seçimleri kazanmalıyız” ifadelerini kaydetti.

Son konuşmayı yapan Artvin Baro Başkanı Ali Uğur Çağal da yerel seçimlerde hep birlikte çalışmanın önemine değindi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız