birgün

22° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 15.08.2020 16:28

Atiba Hutchinson 1 yıl daha Beşiktaş'ta

Kanadalı futbolcu Atiba Hutchinson, Beşiktaş'la yeni sözleşme imzaladığını duyurdu. Deneyimli futbolcu, "Bu mükemmel kulüpte bir sezon daha oynayacağım için çok mutluyum" dedi.

Atiba Hutchinson 1 yıl daha Beşiktaş'ta

Beşiktaş'ın 37 yaşındaki Kanadalı futbolcusu Atiba Hutchinson, siyah-beyazlı kulüple 1 yıllık sözleşme yenilediğini açıkladı.

Atiba, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Anlaştık. Bu harika kulüpte bir yıl daha kalacağım için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

atiba-hutchinson-1-yil-daha-besiktas-ta-769093-1.

Beşiktaş'ta 7 sezon geçiren deneyimli futbolcu, geçen sezon 30 Süper Lig maçında forma giydi ve 6 gol, 5 asistlik katkı sağladı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız