birgün

22° AZ BULUTLU

GÜNCEL 23.05.2021 11:28

Avcılar'da 12 aracın karıştığı zincirleme kaza kamerada

Avcılar'da uyuşturucunun etkisinde olduğu iddia edilen bir sürücü yan yolda hızla giderken önce seyir halindeki iki otomobile daha sonra da yol kenarında park halinde duran araçlara çarptı. Kazada 12 araç hasar gördü.

Avcılar'da 12 aracın karıştığı zincirleme kaza kamerada

Kademeli normalleşme kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu pazar günü Avcılar'da zincirleme kaza meydana geldi. Kaza anı güvenlik kameraları tarafından kaydedilirken toplamda 12 araç hasar gördü.

Kaza sabah saatlerinde Avcılar D-100 yan yolda meydana geldi. İddiaya göre uyuşturucunun etkisinde olan bir sürücü yan yolda hızla giderken önce seyir halindeki iki otomobile daha sonra da yol kenarında park halinde duran araçlara çarptı. Kaza sonrası otomobil içinde bulunanlar kaçmaya çalıştı.

Çevredekiler ve kazada aracı hasar gören sürücüler kaçmaya çalışanları yakaladı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Yapılan kontrollerde kaza sonucu 12 araçta hasar tespit edildi.

Kazayı yaşayanlardan Ufuk Kandemir, “Sabah işe gidecektik yola çıktık. Sol şeritte ilerlerken arkadan bir ses geldi. Bize vurunca bir refüje çıktık, o da arabalara vura vura ancak durabildi. Allah'tan karşı şeride geçmedik. İndik baktık 12 aracı biçmiş. Büyük ihtimalle madde kullanıyordu arabanın içinde çakmak gazı, folyo falan vardı." dedi. Kazaya neden olan sürücü gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Yaşanan kaza anı işyerlerinin güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol