birgün

22° AÇIK

Avcılar'da denizde bir kadına ait cansız beden bulundu

Avcılar’da sahilde 25 yaşında bir kadına ait cansız beden bulundu. Yakınlarında ise kadına ait olduğu düşünülen çanta ve ayakkabı olduğu görüldü. Cansız bedenin, daha önce kayıp ilanı verilen Ebru Yaşar’a ait olduğu değerlendirmesi yapıldı.

KADIN 28.06.2022 15:58
Avcılar'da denizde bir kadına ait cansız beden bulundu Fotoğraf: İHA
Abone Ol google-news

İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunan Denizköşkler sahilinde, bir kadına ait cansız beden bulundu.

Bugün meydana gelen olaya göre, sahilde yürüyen yurttaşlar kayakların dibinde hareketsiz duran bir kadın gördü. Yapılan ihbarla olay yerine ardından polis ve sağlık ekipleri geldi.

Sağlık ekipleri tarafından yapılan müdahalesine kadının öldüğü belirlendi. Yakınlarda ise yine aynı kadına ait olduğu değerlendirilen bir çanta ve ayakkabı bulundu.

Cansız bedenin daha önceden ailesi tarafından kayıp ilanı verilen 25 yaşındaki Ebru Yaşar’a ait olduğu değerlendirildi. Yaşa’ya ait cansız beden itfaiye ekipleri yardımıyla sudan çıkarılarak incelemek üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

Kadının kesin ölüm nedeni yapılacak incelemenin ardından belirlenecek.

(İHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol