birgün

0° HAFİF KAR YAĞIŞLI

Avcılar’da sağlıkçılara saldıran 3 kişi tutuklandı

Avcılar'da kalp hastasına müdahale için gelen sağlık ekibine ambulansın bir araca çarptığını öne sürerek saldıran ve 1 görevliyi yaraladıkları gerekçesiyle yakalanan 4 şüpheliden 3’ü tutuklandı.

GÜNCEL 07.11.2022 21:08
Avcılar’da sağlıkçılara saldıran 3 kişi tutuklandı
Abone Ol google-news

İstanbul'un Avcılar ilçesinde sağlıkçılara saldırdığı belirtilen 4 şüpheliden 3'ü tutuklandı.

Olay, dün saat 16.00 sıralarında Yeşilkent Mahallesi'nde meydana geldi. Hastaya müdahaleye giden 112 Acil Sağlık görevlileri Süleyman Kartal, Tolga Kaya ile Hasan Demir saldırıya uğradı.

Görevlilerin şikayeti üzerine yakalanan Doğan, Fadime, Ramazan ve Beytullah Şenkaloğlu, bugün Küçükçekmece Adliyesi’ne sevk edildi. Savcılık Fadime Şenkaloğlu’nun serbest bırakılmasına karar verirken, diğer 3 şüpheliyi tutuklanma istemiyle Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk etti.

Yapılan sorgu duruşmasında üç şüphelinin tutuklanarak Metris Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na konuldu.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol