birgün

17° AÇIK

GÜNCEL 15.01.2020 12:13

AVM hırsızı polis çıktı

Ankara'da AVM'deki spor mağazasından, çantasına gizlediği bir çift bot ile çıkmak isterken yakalanan şüphelinin, güven timinde görevli polis memuru olduğu ortaya çıktı

AVM hırsızı polis çıktı

İddiaya göre, Ankara'daki bir AVM’de, 12 Ocak akşamı saat 19.00 sıralarında, A.S., girdiği spor mağazasından bir çift bot alıp, çantasına koydu. Mağazadan çıkacağı sırada ise bottaki alarm çaldı. Mağaza görevlileri tarafından içeri davet edilen A.S.'nin çantasında yapılan aramada bir çift bot olduğu görüldü.

Botları satın aldığına dair kasa fişi sorulan A.Ş.’nin herhangi bir ödeme yapmadığı belirlendi. Ayrıca botların barkodunda kesik olduğu görüldü.

Mağaza yetkilileri durumu polise bildirdi. Gelen polislerin kimlik sorduğu A.S., polis kimliğini çıkarınca büyük şaşkınlık yaşandı.

SUÇLAMAYI KABUL ETMEDİ

DHA'nın haberine göre, Asayiş Şube Müdürlüğü'nde Güven Timleri’nde çalıştığı öğrenilen polis memuru, hırsızlık suçlamasını kabul etmedi.

Mağaza yetkililerinin şikayeti üzerine gözaltına alınan polis memuru, Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız