birgün

12° PARÇALI BULUTLU

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Özkiraz, saldırıya uğradığını duyurdu

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, Antalya’da çocuğuyla parkta vakit geçirirken kimliği belirsiz bir kişinin saldırısına uğradığını açıkladı.

GÜNCEL 27.09.2022 22:10
Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Özkiraz, saldırıya uğradığını duyurdu
Abone Ol google-news

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, Antalya’nın Konyaaltı ilçesindeki çocuk parkında çocuğuyla otururken kimliği belirsiz bir kişi tarafından saldırıya uğradığını söyledi.

Özkiraz, saldırganın kulağına yumruk attıktan sonra koşarak kaçtığını söyledi. Özkiraz, kendisinin ve çocuğunun sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Özkiraz’ın sosyal medyadan yaptığı açıklama şöyle:

“Saat 20.05’de Konyaaltı’nda mahallemizin çocuk parkında çocuğuma bir şeyler yedirirken, oturduğum banka arkadan yaklaşan şapkalı ve maskeli bir kişinin saldırısına uğradım.

Saldırgan parkın etrafında benim arkamda gezindikten sonra kulağıma yumruk attı, doğrulup tekme attığım şahıs ‘Sen ne sandın, kimsin lan’ diye bağırıp hızla koşup kaçtı. Arabayla kaçtığı yere doğru yakalamaya çalıştım ancak kaybolmuştu. Şimdi poliste şikayet oluşturuyorum.

Ülkeyi koskoca bir mafya devletine dönüştürdüler. Onlarca küçük çocuğun ve kendi çocuğumun önünde arkadan saldıran kişi boğazımı da kesebilirdi. Nasıl birisi çocuğu kucağında ve arkası dönük birisine saldırabilir ki? Merak edenler için ben iyiyim, çocuklar da iyi.”

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol