birgün

9° HAFİF YAĞMUR

Aydın'da bir polis tartıştığı kişiyi vurdu

Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis Bayram K., tartıştığı Kemal G.'yi beylik tabancasıyla yaraladı. Bayram K., olayın ardından gözaltına alındı.

GÜNCEL 18.08.2022 15:41
Aydın'da bir polis tartıştığı kişiyi vurdu
Abone Ol google-news

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde polis olarak görev yapan Bayram K., yolda karşılaşıp tartıştığı Kemal G.'yi beylik tabancasıyla bacağından yaraladı. Bayram K., olayın ardından gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre, Selçuk İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis Bayram K., ile karşılaştığı Kemal G. arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Kemal G.'nin arkadaşlarının da katıldığı tartışma, büyüyüp, kavgaya dönüştü. Bayram K., belinden çıkardığı beylik tabancasıyla önce 3 el havaya ateş etti. Ardından tabancasını Kemal G.'ye doğrultan Bayram K., silahını bir kez daha ateşledi.

Bacağından yaralanan Kemal G., ambulansla Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bayram K. ise olayın ardından gözaltına alındı. Bayram K.'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol