birgün

9° PARÇALI BULUTLU

Bağcılar'da bir işçi, tadilat için yıkmaya başladığı balkonun çökmesiyle hayatını kaybetti

Bağcılar'da Hüseyin Efe isimli işçi, tadilat için çıktığı balkonun duvarını balyozla yıkmaya başladığı sırada balkonun çökmesiyle düşerek hayatını kaybetti. Efe'nin tadilata başlamadan önce binanın altına tedbir amaçlı güvenlik şerifi çektiği bildirildi.

GÜNCEL 08.08.2022 14:15
Bağcılar'da bir işçi, tadilat için yıkmaya başladığı balkonun çökmesiyle hayatını kaybetti
Abone Ol google-news

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi'nde meydana gelen olayda 3 katlı binanın ikinci katındaki balkonun tadilatı için 53 yaşındaki inşaat ustası Hüseyin Efe sabah saatlerinde hazırlık yaptı.

Eline aldığı balyozla balkona çıkan Hüseyin Efe balkon duvarını kırmaya başladı. Hüseyin Efe'nin ikinci balyoz darbesi sonrası üstünde durduğu balkonun bir kısmı bir anda çöktü.

Çöken balkonla beraber Hüseyin Efe önce bir alt kattaki balkona çarptı daha sonra da yaklaşık 20 metre yükseklikten aşağı düştü. Yere düşen Efe'nin üzerine balkondan beton parçaları düşmeye devam etti. Olay anında birinci katın balkonunun da bir kısmı çöktü.

Balkonun çökmesinin ardından sokağa toplanan kalabalık ağır yaralı Hüseyin Efe'yi binadan uzaklaştırarak gelen ambulansa taşıdı. Ağır yaralanan Efe ambulansla hemen hastaneye kaldırıldı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

DHA

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol