birgün

13° AÇIK

Bahçeli'den Erdoğan'a 21 turuncu gül ve 2023 çiçek işlemeli aranjman

SİYASET 15.08.2022 20:53
Bahçeli'den Erdoğan'a 21 turuncu gül ve 2023 çiçek işlemeli aranjman
Abone Ol google-news

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP'nin 21. kuruluş yıl dönümü nedeniyle düzenlenen etkinliğe tebrik aranjmanı gönderdi.

Bahçeli'nin Ankara’daki ATO Congresium’a gönderdiği aranjmanda 21 adet turuncu gülün bulunduğu ve sepetin üzerinde 2023 adet çiçek işlemesi yer aldığı duyuruldu.

MHP'den yapılan açıklamada "Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ, AK Parti’nin kuruluşunun 21. yıldönümü münasebetiyle ATO Congresium’da düzenlenen törenlere özel çiçek aranjmanı göndermiştir. Gönderilen aranjmanda 21 adet turuncu güllerle bezenmiş, kırmızı zemin üstüne beyaz çiçeklerden oluşan işlemelerle tanzimleri yapılarak, sepetin üzerine arkalı önlü 2023 adet çiçek işlemesi yerleştirilmiştir." denildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol