birgün

16° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 23.07.2021 13:54

Bahçeli'nin danışmanı Fatih Altaylı'yı hedef aldı: Nöbeti bitirilmelidir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, Habertürk gazetesi yazar Fatih Altaylı'ya tepki gösterdi ve görevinden alınmasını istedi.

Bahçeli'nin danışmanı Fatih Altaylı'yı hedef aldı: Nöbeti bitirilmelidir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, Habertürk gazetesi yazar Fatih Altaylı'ya tepki göstererek, "Hadsiz Habertürk haddini bilmeli ve bunun bu nöbetini bitirmelidir" dedi.

Çiçek Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Habertürk yazarı Fatih Altay’ın kimden fonlandığına iyi bakmak lazımdır. Çünkü Habertürk’ü hadsiz, pervasız hale getirenlerin başında o vardır. Cumhur ittifakına yönelik aşırı bir kin, nefret, öfke nöbetindedir.Hadsiz Habertürk haddini bilmeli ve bunun bu nöbetini bitirmelidir” diye kaydetti.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın bayramlaşma videosuna ilişkin olarak bir yazı yazmıştı. Altaylı’nın yazısına önce Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’dan tepki gelmiş, Habertürk’ü kınadıklarını söylemişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol