birgün

23° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 13.08.2020 11:22

Bahçeli'nin danışmanından Karar yazarına tehdit: Sakalını teker teker yolarlar...

Devlet Bahçeli'nin danışmanı Yıldıray Çiçek, Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren'i "Ülkücüler daha kendilerine ettiğin hakaretleri, attığın iftiraları unutmadı… Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…" sözleriyle tehdit etti.

Bahçeli'nin danışmanından Karar yazarına tehdit: Sakalını teker teker yolarlar...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı ve Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek, Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren'i sakalını teker teker yolmakla tehdit etti.

Çiçek, bugünkü köşesinde, "Serok Ahmet ve Ahmet" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Yıldıray Çiçek, yazısında Karar gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren'i hedef aldı

Çiçek, "Serok Ahmet’in sesi olmakta ve CHP’nin projelerine hizmet etmekte 'Karar' kılan gazetede, Ahmet Taşgetiren isminde bir yazar var… Kendisi tescilli MHP ve Ülkücü düşmanıdır" diye yazdı.

"SAKALINI TEKER TEKER YOLARLAR"

Taşgetiren'in Devlet Bahçeli için söylediği sözleri hatırlatan Çiçek, "MHP dün neredeyse; bugün de yine o noktadadır. O yüzden Ahmet Taşgetiren’in Ülkücüler arasındaki fitne kıvılcımı yanmadan sönecektir. Çünkü Ülkücüler onu Akil Adam sıfatıyla PKK açılımını savunmak için gittiği Kayseri ziyaretinde, kendilerini protesto eden Ülkücülere açık unutulan mikrofondan 'Bu kadar kaba ve adi bir yapı ki İslami edep, ahlak, nezaket yok' şeklindeki alçak sözlerinden ve iftirasından tanırlar…" dedi.

"Zaten sana Karar’da köşe verip, MHP’ye ve Sayın Bahçeli’ye saldırtmalarının temel sebebi, proje siyasetçilerin projelerinin hayata geçmesinde MHP’yi ve Devlet Bahçeli’yi önlerinde engel görmeleri değil mi?" diyen Çiçek, “'Ahmet ve Ahmet', Serok Ahmet’in peşinde koşmanın misyonunu yerine getiriyorsun bunu anlıyoruz da sen yine de MHP’ye bulaşma… Ülkücüler daha kendilerine ettiğin hakaretleri, attığın iftiraları unutmadı… Sakalını teker teker yolarlar bizden söylemesi…" diye belirtti.

Çiçek, Bahçeli'nin dönüşünü ise "15 Temmuz öncesi Türkiye atmosferiyle, 15 Temmuz sonrası Türkiye atmosferi aynı mıdır?" sorusuyla haklı gösterdi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız