birgün

12° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 05.12.2020 22:20

Bakan Koca’dan Adana, Mersin, Hatay ve Samsun için uyarı

Sağlık Bakan Koca, koronavirüs salgının güncel seyrine ilişkin yaptığı paylaşımda, “Adana, Hatay, Mersin ve Samsun yüksek risk altında” dedi.

Bakan Koca’dan Adana, Mersin, Hatay ve Samsun için uyarı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından koronavirüs salgınında şehirlerin durumuyla ilgili bir paylaşımda daha bulundu.

Koca, Adana, Hatay, Mersin, Samsun, Kastamonu Valileri, İl Sağlık Müdürleri ve Halk Sağlığı Başkanları ile toplantı yaptıklarını belirterek, "Sırasıyla Adana, Hatay, Mersin ve Samsun yüksek risk altında" dedi.

Koca, yaptığı açıklamada, "Adana, Hatay, Mersin, Samsun ve Kastamonu Valilerimiz, il Sağlık Müdürlerimiz ve Halk Sağlığı Başkanlarımızla il toplantılarımızı tekrarladık. Sırasıyla Adana, Hatay, Mersin ve Samsun yüksek risk altında" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol