birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Bakanlık'tan 'sözleşmeli personel düzenlemesi' hakkında düzeltme

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bakan Vedat Bilgin'in 'sözleşmeli personel düzenlemesi' ile ilgili açıklamasına ilişkin düzeltme yaparak, "Sayın Bakanımız, düzenlemenin pazartesi günü Kabine Toplantısı'nın gündeminde olacağını söyledi" ifadelerini kullandı.

ÇALIŞMA YAŞAMI 24.11.2022 20:24
Bakanlık'tan 'sözleşmeli personel düzenlemesi' hakkında düzeltme
Abone Ol google-news

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, sözleşmeli personel düzenlemesi ile ilgili düzeltme yaptı. Yapılan açıklamada, "Bakanımız, sözleşmeli personel düzenlemesini Pazartesi günü Cumhurbaşkanımızın açıklayacağını söylemedi" denildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'nin "Sözleşmeli personele kadro düzenlemesi tamamlandı. Detayları pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak" dediği aktarıldı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Bilgin'in sözleşmeli personel düzenlemesi ile ilgili söylediği aktarılan açıklamaya ilişkin düzeltme yaptı.

Bakanlık açıklamasında, "Sayın Bakanımız, sözleşmeli personel düzenlemesini Pazartesi günü Cumhurbaşkanımızın açıklayacağını söylemedi, düzenlemenin pazartesi günü Kabine Toplantısı'nın gündeminde olacağını söyledi" ifadeleri kullanıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol