birgün

6° PARÇALI BULUTLU

Bakanlıktan 'Selin Ciğerci evlat edindi' iddiasına yalanlama: Resmi bir başvuru yapılmamıştır

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, internet ünlüsü Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra’nın bakanlığa herhangi bir evlat edinme talebinde bulunmadığını duyurdu. Bakanlık olayla ilgili soruşturma başlatılacağını açıkladı. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, sosyal medya hesaplarından evlat edindikleri yönünde paylaşımlarda bulunmuşlardı.

GÜNCEL 27.01.2023 16:21
Bakanlıktan 'Selin Ciğerci evlat edindi' iddiasına yalanlama: Resmi bir başvuru yapılmamıştır
Abone Ol google-news

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, internet ünlüsü Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra'nın evlat edindiğine ilişkin haberler ve paylaşımlarla ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada, evlat edinme konusunda herhangi bir resmi başvuru yapılmadığı belirtilerek, adli soruşturma ve inceleme yapılabilmesi için başvuruda bulunulduğu bildirildi.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Haberde ismi geçen Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra tarafından Bakanlığımıza evlat edinme konusunda resmi herhangi bir başvuru yapılmamıştır. Cumhuriyet Başsavcılığına, habere konu iddiaların araştırılması, olayın tarafı olabilecek ilgililer hakkında adli soruşturma ve çocukla ilgili sosyal inceleme yapılması adına gerekli tüm tedbirlerin alınması için başvuruda bulunulmuştur.”

PAYLAŞIM YAPMIŞLARDI

Gökhan Çıra, sosyal medya hesabından geçtiğimiz gün baba olduğunu duyurarak, “Küçük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım, hayatına feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım, hoş geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım" ifadelerini kullanmıştı.

Ortaya çıkan dedikodulardan sonra Selin Ciğerci’den de açıklama gelmişti. Ciğerci, çocuğun Gökhan Çıra ve kendisine ait olduğunu ve evlat edinme işlemlerinin tamamlandığını söylemişti.

Selin Ciğerci konuyla ilgili sosyal medya hesabında şu açıklamayı yapmıştı:

"Ben her zaman anne olacağım diyordum. Evet anne oldum, teyzesiniz! Beni tebrik edebilirsiniz. Eski eşimle evliyken başvurularımızı yaptık, evlat edinmek için tüm belgeler hazır. Evladım yakında gelecek. Çocuk bende kalacak, istediği zaman gelip alacak."

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol