birgün

28° AÇIK

'Bakkala gidiyorum' diyerek evden çıkan 18 yaşındaki Damla'dan haber alınamıyor

Afyonkarahisar'da geçimlerini kağıt toplayarak sağlayan ailenin 18 yaşındaki kızı Damla'dan, dün 'Bakkala gidiyorum' diye evden çıktıktan sonra haber alınamadı. Baba, kızlarının bulunması için polise başvurdu.

GÜNCEL 23.05.2022 12:10
'Bakkala gidiyorum' diyerek evden çıkan 18 yaşındaki Damla'dan haber alınamıyor
Abone Ol google-news

Afyonkarahisar'da, kağıt toplayıcısı ailenin 18 yaşındaki kızları bir anda ortadan kayboldu.

İHA'nın haberine göre; olay, dün kent merkezinde meydana geldi. 18 yaşındaki Damla Narlı, annesinden 5 TL alarak evden 'Bakkala gidiyorum' diye çıktı ve bir daha kendisinden haber alınamadı. Telefonlarına da ulaşılamayan Damla'nın babası Serdar Narlı, kızına ulaşamayınca polise kayıp ihbarında bulundu.

Baba Serdar Narlı, "Kızım evden annesinden 5 TL alarak 'Bakkala gidiyorum' diye çıkmış ve bir daha haber alamadık. Telefonuna da ulaşamıyorum. Başına bir iş mi geldi bilmiyorum. Kızımın ölüsünü ya da dirisinin bulunmasını istiyorum. Kağıt topluyordu ve hiçbir arkadaşı yoktu. Kimseden şüphelenemiyoruz. Görenlerin ve duyanların buran önce haber vermesini istiyoruz" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol