birgün

5° AÇIK

KADIN 05.04.2021 11:53

Balıkesir'de Seda Kayadelen, evli olduğu Emrah Kayadelen tarafından katledildi

Balıkesir'de Seda Kayadelen, evli olduğu Emrah Kayadelen isimli erkek tarafından katledildi. Olay yerinden kaçan fail saklandığı yerde gözaltına alındı.

Balıkesir'de Seda Kayadelen, evli olduğu Emrah Kayadelen tarafından katledildi

Balıkesir'in Altıeylül ilçesinde Emrah Kayadelen isimli erkek, evli olduğu Seda Kayadelen’i katletti.

Kadın cinayeti dün sabah saatlerinde Altıeylül ilçesine bağlı Gümüşçeşme Mahallesi’nde meydana geldi. Emrah Kayadelen isimli erkek, evli olduğu Seda Kayadelen’e ''kıskançlık'' bahanesiyle kesici silahla saldırdı. Ağır yaralanan 28 yaşındaki kadın, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı fakat tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Cinayet sonrası kaçan Emrah Karadelen ise saklandığı yerde suç aletiyle birlikte gözaltına aldı. Cinayete ilişkin başlatılan soruşturma sürüyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol