birgün

20° AÇIK

Başak Demirtaş, eşi Selahattin Demirtaş ile görüştü

Başak Demirtaş eşi Selahattin Demirtaş ile görüşmesine ait bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. Başak Demirtaş paylaşımında, "Az önce cezaevinde 'cumhurbaşkanımız' ile görüştüm. Çok moralliydi, herkese selam söyledi" ifadelerini kullandı.

GÜNCEL 12.11.2021 13:34
Başak Demirtaş, eşi Selahattin Demirtaş ile görüştü
Abone Ol google-news

Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda eşi Sehalattin Demirtaş ile görüştüğünü duyurdu.

Eşi ile fotoğrafını paylaşan Başak Demirtaş, "Az önce cezaevinde 'cumhurbaşkanımız' ile görüştüm" notunu düştü. Başak Demirtaş, Selahattin Demirtaş'ın moralinin çok iyi olduğu bilgisini vererek, "Herkese selam söyledi" diye ekledi.

Başak Demirtaş'ın paylaşımı şu şekilde:

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol