birgün

3° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 04.05.2020 11:45

Bavul Dergi’den sağlık çalışanlarına teşekkür sayısı

E-dergi formatında ücretsiz yayımlanan dergiye bavul.birgun.net adresinden ulaşılabiliyor

Bavul Dergi’den sağlık çalışanlarına teşekkür sayısı

Aylık popüler kültür sokak dergisi Bavul Dergi, Mayıs 2020 sayısını e-dergi formatında ücretsiz yayımladı.

Dünyayı saran koronavirüs salgınında çalışmak zorunda kalan emekçilere bir ‘teşekkür’ olarak yayımlandığı duyurulan Bavul’un bu sayısında, üç doktor /yazar Altay Öktem, Kaan Arslanoğlu ve Ayşegül Tözeren ‘pandemide doktor olmayı’ kaleme aldı. Suzan Kardeş, Şenay Lambaoğlu ve Kadebostany ise Bavul aracılığıyla sağlık çalışanlarına teşekkür mesajı iletti.

Mayıs sayısında Ataol Behramoğlu, Şükrü Erbaş, Emre Kongar, Sezgin Kaymaz, Haydar Ergülen, Nejat İşler, Jehan Barbur, Erdal Güney, Timur Soykan ve Murat Tırpan da dahil olmak üzere pek çok kişi yazılarıyla katkı sundu. Derginin kapak çizimi ise Mert Baran'a ait.

Nisan sayısını da e-dergi formatında ücretsiz olarak yayımlanan derginin bu iki sayısına bavul.birgun.net adresinden ulaşılabiliyor.

bavul-dergi-den-saglik-calisanlarina-tesekkur-sayisi-726489-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol