birgün

21° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 06.04.2020 23:51

Bavul Dergi, Nisan 2020 sayısıyla e-dergi formatında ve ücretsiz

Aylık sokak-edebiyat dergisi Bavul Dergi, Nisan 2020 sayısını e-dergi formatında ve ücretsiz olarak okurlarına sundu

Bavul Dergi, Nisan 2020 sayısıyla e-dergi formatında ve ücretsiz

Bütün dünyada hayatı olumsuz etkileyen koronavirüs salgının ardından aylık sokak-edebiyat dergisi Bavul Dergi de #EvdeKal çağrılarına destek vererek Nisan 2020 sayısını e-dergi formatında olarak okurlarına sundu.

Derginin 55’inci sayısında Selami Şahin, Demet Evgar, Can Bonomo, Serra Yılmaz, Damla Sönmeuz, Jehan Barbur, Sinan Kaynakçı, Orçun Sünear ve Yekta Kopan #EvdeKal kapağına katkıda bulunarak evde yapılacak alternatifleri listeledi.

E-dergi formatında ve ücretsiz olarak erişilebilecek dergide bu isimlerin yanı sıra Ataol Behramoğlu, Emre Kongar, Şükrü Erbaş, Haydar Ergülen, Ercan Kesal, Timur Soykan , Otisabi, Bahadır Soysal, Hakan Demir, Sedef Orman, Ali Deniz Uslu, Ayşen Şahin, Erdal Güney, Ali Murat İrat, Murat Tırpan, Evren Barış Yavuz, Pınar Ergün, Aydilge, Esin İris, Nuran Taşhan, Damla Yılmaz, Yunus Emre Ceren, Selin Kalkan, Zehra Çelenk, Şafak Salda, Muzaffer Gümüşsu, Burak Abatay ve Önder Abay yazı ve çizimleriyle yer aldı.

Okumak için tıklayınız.

Dergi, 55'inci sayıyı şu notla paylaştı:

bavul-dergi-nisan-2020-sayisiyla-e-dergi-formatinda-ve-ucretsiz-712097-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız