birgün

21° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 06.04.2020 23:51

Bavul Dergi, Nisan 2020 sayısıyla e-dergi formatında ve ücretsiz

Aylık sokak-edebiyat dergisi Bavul Dergi, Nisan 2020 sayısını e-dergi formatında ve ücretsiz olarak okurlarına sundu

Bavul Dergi, Nisan 2020 sayısıyla e-dergi formatında ve ücretsiz

Bütün dünyada hayatı olumsuz etkileyen koronavirüs salgının ardından aylık sokak-edebiyat dergisi Bavul Dergi de #EvdeKal çağrılarına destek vererek Nisan 2020 sayısını e-dergi formatında olarak okurlarına sundu.

Derginin 55’inci sayısında Selami Şahin, Demet Evgar, Can Bonomo, Serra Yılmaz, Damla Sönmeuz, Jehan Barbur, Sinan Kaynakçı, Orçun Sünear ve Yekta Kopan #EvdeKal kapağına katkıda bulunarak evde yapılacak alternatifleri listeledi.

E-dergi formatında ve ücretsiz olarak erişilebilecek dergide bu isimlerin yanı sıra Ataol Behramoğlu, Emre Kongar, Şükrü Erbaş, Haydar Ergülen, Ercan Kesal, Timur Soykan , Otisabi, Bahadır Soysal, Hakan Demir, Sedef Orman, Ali Deniz Uslu, Ayşen Şahin, Erdal Güney, Ali Murat İrat, Murat Tırpan, Evren Barış Yavuz, Pınar Ergün, Aydilge, Esin İris, Nuran Taşhan, Damla Yılmaz, Yunus Emre Ceren, Selin Kalkan, Zehra Çelenk, Şafak Salda, Muzaffer Gümüşsu, Burak Abatay ve Önder Abay yazı ve çizimleriyle yer aldı.

Okumak için tıklayınız.

Dergi, 55'inci sayıyı şu notla paylaştı:

bavul-dergi-nisan-2020-sayisiyla-e-dergi-formatinda-ve-ucretsiz-712097-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol