birgün

9° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 13.01.2020 13:41

Bayraslı’dan 'İçsel Bütünleşme' sergisi

Ressam Sema Bayraslı’nın ‘İçsel Bütünleşme’’ başlıklı sergisi sanatseverlerle buluşuyor. Hilton Istanbul Maslak’ta sergi 17 Şubat’a kadar izlenebilecek

Bayraslı’dan 'İçsel Bütünleşme' sergisi

Ressam Sema Bayraslı’nın ‘İçsel Bütünleşme’’ başlıklı sergisi Hilton Istanbul Maslak’ta sanatseverlerle buluşacak. 17 Ocak saat 19.00’daki açılış kokteyli sonrasında 17 Şubat’a kadar izlenebilecek.

Seramik ve Cam Sanatı alanından mezun olan Sema Bayraslı, renkleri sınırsız kullanabilme tutkusuyla resim sanatına yönelerek yağlıboya çalışmalarına başladı.

Yağlıboyanın yanı sıra dijital resim alanında da eserler veren Bayraslı, tuval, boya, fırça, palet kullanarak geleneksel anlamda resim yapmanın kendisine ayrı bir haz verdiği inancıyla bu alandaki çalışmalarına devam ediyor.

bayrasli-dan-icsel-butunlesme-sergisi-674471-1.

bayrasli-dan-icsel-butunlesme-sergisi-674472-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız