birgün

-1° HAFİF KAR DUŞU

GÜNCEL 01.12.2021 10:24

Bebeğine şiddet uygulayan Yunus Göç'ün ifadesi ortaya çıktı

Bebeğine şiddet uyguladığı için tutuklanarak cezaevine gönderilen Yunus Göç, ifadesinde suçlamayı kabul ettiğini bildirdi. Göç, bebeğini bir anlık sinirle dövdüğünü öne sürdü.

Bebeğine şiddet uygulayan Yunus Göç'ün ifadesi ortaya çıktı

2 aylık bebeğini şiddet uygulandığı görüntüler yayınlanan Yunus Göç’ün emniyet ifadesi ortaya çıktı. İfadesinde bebeği ağladığı için bir anlık sinirle darp ettiğini söyleyen Göç, suçlamayı kabul etti.

Antep’te 2 aylık bebeğine şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıkan Yunus Göç, kamuoyunda büyük tepki görmüştü. Görüntülerin ardından gözaltına alınan Göç, tutuklanarak cezaevine konuldu.

İHA'nın aktardığı habere göre, yoğun bakımda minik C.'nin tedavisi sürerken Yunus Göç'ün emniyette verdiği ifade ortaya çıktı. Yunus Göç'ün ifadesinde çocuğunu bir anlık sinirle dövdüğünü savunurken suçlamayı kabul ettiği öğrenildi.

Çocuğu mama vermek için kucağına aldığını belirten Göç, “Mama vereceğim esnada birden ağlamaya başladı. Daha önce hiç şiddet uygulamamıştım. Ağlamaya başlayınca bir anlık sinirle onu darp ettim. Pişmanım. Suçlamayı kabul ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ocak ayında eşinden şiddet gördüğü için ailesinin yanına sığınan bebeğin annesi S. Göç'ün, eşi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı ortaya çıktı.