birgün

19° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 29.12.2019 11:21

Behzat Ç.'nin 'Hayalet'i Konukçu'dan Erdal Beşikçioğlu'na tepki

Behzat Ç.'de 'Hayalet' karakterini canlandıran oyuncu İnanç Konukçu, Behzat karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu'na tepki gösterdi

Behzat Ç.'nin 'Hayalet'i Konukçu'dan Erdal Beşikçioğlu'na tepki

Geçen sezon Blu TV üzerinden ekranlara dönen Behzat Ç. dizisinin ikinci sezonda devam etmeyeceğinin öğrenilmesinin ardından dizide Hayalet karakterini canlandıran İnanç Konukçu, Behzat karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu'na tepki verdi. Dizinin devam etmeme nedeni merak konusu olmaya devam ederken Konukçu, Beşikçioğlu'na "Çık bir açıklama yap, insanların ekmeğiyle ben oynamadım de!" dedi.

Dizinin ikinci sezonda devam etmeyeceğini doğrulayan İnanç Konukçu Twitter hesabı üzerinden açıklamalar yaptı.

Konukçu, "Arkadaşlar, Behzat Ç. yok... Var ise de bundan sonra benim için yok. Evet ben inanç konukçu. Sevgi ve saygı ile, iyi yıllar" dedi.

İkinci bir mesajda Behzat Ç. karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu'nu etiketleyen Konukçu, "Benden ötürü mü? Senden ötürü mü? Sayın Beşikçioğlu çık bir açıklama yap! İnsanların ekmeğiyle ben oynamadım de! Çok emeğin var! Bittim de! Tükendim de! Bir şey de lütfen! yazdı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız