birgün

8° AÇIK

GÜNCEL 27.02.2020 10:55

Berkin Elvan ve Oğuz Arda Sel’in ailelerinden BirGün’e destek

BirGün’ün abonelik kampanyasının yeni dönemine Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan ve Oğuz Arda Sel’in annesi Mısra Öz Sel destek verdi

Berkin Elvan ve Oğuz Arda Sel’in ailelerinden BirGün’e destek

Gazetemizin “BirGün Benim” diyerek başlattığı abonelik kampanyamızın yeni dönemine destekler devam ediyor.

Gezi Direnişi’nde polisin attığı gaz bombasıyla yaşamını yitiren Berkin Elvan’ın babası Sami Elvan:

BirGün’e sonuna kadar desteğiz. Bugüne kadar hep yanımızda olan BirGün’ün bütün çalışanlarına destek oluyoruz. BirGün ilk günden son güne kadar hep yanımızda oldu. Devamlı bizimle birlikte oldu. Devamlı sesimiz oldu. Her şeyimiz oldu. Bu bakımdan bizim için çok önemli. Bizim gibi düşünen herkesin sesi olmaya devam edeceğinden eminim. Bu konuda herkesin destek olması gerekiyor. Ben de herkesi abone olmaya davet ediyorum.

Çorlu tren katliamında yaşamını yitiren 9 yaşındaki Oğuz Arda Sel’in Mısra Öz Sel:

8 Temmuz 2018 yılında yaşanan Çorlu tren katliamının tüm ihmallerini satır satır yazan ve adalet sürecimizde bizim yanımızda olan BirGün Gazetesi benim de gazetemdir.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız