birgün

8° AÇIK

MEDYA 07.02.2019 18:51

Berlin’de BirGün’lük Buluşma

Almanya’nın Berlin kentinde 15 Şubat Cuma günü BirGün Okur Buluşması gerçekleştirilecek. ATZE Musiktheater’da gerçekleştirilecek buluşmada sinemacı-yazar Ercan Kesal, gazeteci-yazar Barış İnce söyleşi verecek. Buluşmada İrfan Değirmencioğlu ise “Anne Ben Artist Oldum” oyununu sahneleyecek. Grup Engin Deniz de ezgileriyle buluşmada sahne alacak. Etkinlik 15 Şubat Cuma günü saat 18.00’de gerçekleşecek.

Berlin’de BirGün’lük Buluşma

Almanya’nın Berlin kentinde 15 Şubat Cuma günü BirGün Okur Buluşması gerçekleştirilecek.

ATZE Musiktheater’da gerçekleştirilecek buluşmada sinemacı-yazar Ercan Kesal, gazeteci-yazar Barış İnce söyleşi verecek. Buluşmada İrfan Değirmencioğlu ise “Anne Ben Artist Oldum” oyununu sahneleyecek.

Grup Engin Deniz de ezgileriyle buluşmada sahne alacak.

Etkinlik 15 Şubat Cuma günü saat 18.00’de gerçekleşecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız