birgün

20° AÇIK

SPOR 16.09.2020 18:18

Beşiktaş altyapısında 12 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı

Beşiktaş altyapısında 12 kişinin Covid-19 testinin pozitif çıktığı açıklandı. Yapılan açıklamada, tedavi ve izolasyon süreçlerinin başladığı belirtildi.

Beşiktaş altyapısında 12 kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı

Beşiktaş altyapısında 12 kişinin yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Futbol Akademi bünyesinde bulunan sporcularımız ile teknik ve idari kadro personelimize, rutin Covid-19 tanı testi uygulanmış, yapılan testler neticesinde yedi sporcumuz ile beş teknik ekip üyemizde Covid-19 pozitif tespit edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, "Covid-19 testi pozitif sonuç veren sporcu ve teknik ekip üyelerimizin tedavi ve izolasyon süreçleri ile BJK Fulya Hakkı Yeten Tesisleri’nin dezenfekte çalışmaları ivedilikle başlatılmıştır." denildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız