birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 10.07.2021 11:31

Beşiktaş Belediyesi Engelsiz Sanat Topluluğu'ndan 22 madalya!

Beşiktaş Belediyesi Engelsiz Sanat Topluluğu, Tekerlekli Sandalye Dans 4. Türkiye Şampiyonası’nda 22 madalya kazandı. Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat yaptığı açıklamada Beşiktaş Belediyesi Engelsiz Sanat Topluluğu’nu başarısından dolayı tebrik etti.

Beşiktaş Belediyesi Engelsiz Sanat Topluluğu'ndan 22 madalya!

Antalya’da düzenlenen Tekerlekli Sandalye Dans 4. Türkiye Şampiyonası’nda Beşiktaş Belediyesi Engelsiz Sanat Topluluğu bir buçuk yıllık çalışmaların karşılığını alarak büyük bir başarıya imza attı.

Sanatsal çalışmalarının Beşiktaş Belediyesi sportif tarafının ise Beşiktaş Jimnastik Kulübü tarafından üstlenildiği Beşiktaş Belediyesi Engelsiz Sanat Topluluğu, 10 farklı kategoride düzenlenen yarışmada; 7 altın madalya, ikinci olarak 10 gümüş ve üçüncü olarak da 5 bronz madalyanın sahibi oldu.

RIZA AKPOLAT: ENGELLERİ AŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat da Türkiye Şampiyonası’nda 22 madalya kazanan sporcuları tebrik etti. Akpolat, şunları söyledi:

"TBESF Tekerlekli Sandalye Dans Sporu Türkiye Şampiyonası’nda 10 ayrı kategoride kazandıkları; 7 birincilik, 10 ikincilik ve 5 üçüncülükle bizlere büyük bir gurur yaşatan Engelsiz Sanat Topluluğumuzu gönülden kutluyorum. Engelleri hep birlikte aşmaya devam edeceğiz."

besiktas-belediyesi-engelsiz-sanat-toplulugu-tekerlekli-sandalye-dans-turkiye-sampiyonasi-nda-22-madalya-kazandi-897413-1.

'SPORCULARIMIZLA GURUR DUYUYORUM'

Beşiktaş Belediyesi Engelsiz Sanat Topluluğu Koordinatörü Gamze Birsöz Koç ise duygularını şu sözlerle dile getirdi.

"1,5 yıl önce Beşiktaş Belediyesi ile başlattığımız sanat topluluğumuz bugün ilk meyvesini aldı. 1,5 yıllık yoğun çalışmalarımız sonrasında sporcularımız hak ettikleri başarıları elde ettiler. Antrenörleri olarak bu başarıdan büyük gurur duyuyorum. Belediyemize Başkanımız Rıza Akpolat’a ve Beşiktaş Jimnastik Kulübümüze destekleri için sonsuz teşekkür ediyorum."

besiktas-belediyesi-engelsiz-sanat-toplulugu-tekerlekli-sandalye-dans-turkiye-sampiyonasi-nda-22-madalya-kazandi-897414-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol