birgün

5° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 16.08.2019 13:40

Beşiktaş Cenk Tosun'dan vazgeçmiyor

Beşiktaş Cenk Tosun'dan vazgeçmiyor

Beşiktaş yaşadığı golcü sıkıntısını daha önce reddedildiği Cenk Tosun'a bir kez daha teklif götürerek çözmeyi planlıyor.

Burak Yılmaz'ın sakatlığı sonrası transferde önceliğini forvet bölgesine veren Beşiktaş rotasını yeniden tanıdık bir isme çevirdi.

Fanatik'ten Orhan Yıldırım'ın haberine göre siyah beyazlılar, daha önce temas kurduğu ancak olumsuz yanıt aldığı Cenk Tosun için şansını bir kez daha deneme kararı aldı.

Premier Lig'de oynanan ilk müsabakaya yedek kulübesinde başlayan ve sonradan oyuna girmeyen Cenk Tosun'un sezonun geri kalanında da benzer bir rolü üstlenmesi bekleniyor. Beşiktaş ise bu durumu avantaj olarak kullanıp 28 yaşındaki golcüye 1 yıllık kiralama teklif etmeyi planlıyor.

Everton kulübünün Cenk’i kiralamaya sıcak baktığı öğrenilirken, transferde kilit nokta başarılı golcünün ikna edilmesi. Bu nedenle transferi tamamlamak için Başkan Fikret Orman'ın bizzat devreye gireceği öğrenildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız