birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 18.09.2020 17:31

Beşiktaş maçı öncesi Antalyaspor'da çok sayıda Covid-19 vakası tespit edildi

Beşiktaş maçı öncesi Antalyaspor'da çok sayıda Covid-19 vakası tespit edildi

Akdeniz ekibi Antalyaspor'da çok sayıda vaka çıktı. Vaka sayısının yüksek olması nedeniyle Antalyasporlu futbolcular ve teknik heyete tekrar test yapılacak.

NTV Spor'un haberine göre Yarın Beşiktaş ile oynayacakları maç için bugün İstanbul'a gelecek olan Antalyaspor kafilesi, yaşanan bu durum üzerine yolculuğu iptal etti.

Yapılacak ikinci testin sonucuna göre, Beşiktaş - Antalyaspor maçının durumu netleşecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) sağlık protokollerine göre; bir takımda maça çıkabilecek 14 sağlıklı oyuncu varsa o karşılaşma oynanabiliyor.

"Takımların A Takım Listesinde bulunan futbolculardan test sonuçlarına göre müsabakalarda görev alacak olanların sayısı 14 futbolcunun altına inmesi halinde, müsabaka oynatılmayarak TFF tarafından ileri bir tarihe ertelenir"

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız