birgün

17° AÇIK

SPOR 03.09.2021 12:58

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi kadrosunu açıkladı

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek 25 kişilik kadrosunu açıkladı. Yeni transfer Miralem Pjanic de kadrodaki yerini aldı.

Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi kadrosunu açıkladı

Beşiktaş, dün gece UEFA’ya bildirdiği 2021-2022 sezonu Şampiyonlar Ligi kadrosunu açıkladı.

Siyah beyazlıların 25 kişilik kadrosunda, dün yaptığı sürpriz atakla Barcelona’dan kiraladığı Bosnalı yıldız Miralem Pjanic de yerini aldı. 31 yaşındaki oyun kurucu, Beşiktaş'ta 15 numaralı formayı giyecek.

Yine yeni transferlerden Michy Batshuayi, Alex Teixeira, Salih Uçan, Mehmet Topal, Kenan Karaman ve Umut Meraş gibi isimler de beklendiği gibi kadroya dahil edildi.

Beşiktaş’ın kalecileri ise Ersin Destanoğlu ve Mert Günok oldu.

UEFA’nın kuralları gereği listede Türkiye’den yetişmiş en az 8 oyuncu bulunuyor. Bu isimler şöyle: Mert Günok, Ersin Destanoğlu, Emre Bilgin, Serdar Saatçı, Umut Meraş, Rıdvan Yılmaz, Mehmet Topal, Necip Uysal, Salih Uçan.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol