birgün

16° PARÇALI BULUTLU

SPOR 19.05.2021 19:15

Beşiktaş şampiyonluk kupasını aldı

Süper Lig'de şampiyonluğa ulaşan ve Ziraat Türkiye Kupası'nı alan Beşiktaş Futbol Takımı, kupa töreni için deniz yoluyla Vodafone Park’a hareket etti. Beşiktaş iskelesinde takımı taşıyan tekneyi çok sayıda taraftar karşıladı. Beşiktaş, Vodafone Park'ta düzenlenen törenle şampiyonluk kupasını kaldırdı.

Beşiktaş şampiyonluk kupasını aldı

Süper Lig'in 2020-2021 sezonunda şampiyonluğunu ilan eden Beşiktaş'ta şampiyonluk kutlamaları başladı. Takım, şampiyonluk kupasını Vodafone Park'ta düzenlenen törenle kaldırdı.

Süper Lig'de Göztepe'yi deplasmanda 2-1 yenerek şampiyonluğa ulaşan ve Ziraat Türkiye Kupası'nı da İzmir'de Fraport TAV Antalyaspor ile oynadığı maçın ardından alan siyah-beyazlı ekip, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bir araya geldi.

Tesislerden Küçüksu'ya hareket eden kafileyi az sayıdaki taraftarlar iskelede meşaleler ve tezahüratlarla karşıladı. Beşiktaş yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve oyuncular, şampiyonluk kupasını almak üzere deniz yoluyla Vodafone Park'a hareket etti. Beşiktaşlı taraftarlar da teknelerle siyah-beyazlı ekibi yalnız bırakmadı.

besiktas-sampiyonlugunu-kutluyor-877717-1.

Beşiktaş'ı taşıyan tekneye sahil güvenlik ve deniz polisi de eşlik etti.

Siyah-beyazlı taraftarlar da takımlarının Dolmabahçe'ye gelişi öncesinde Beşiktaş'ta bir araya geldi. Taraftarlar, tezahüratlarla şampiyonluk sevincini sürdürdü.

besiktas-sampiyonlugunu-kutluyor-877718-1.

besiktas-sampiyonlugunu-kutluyor-877719-1.

POLİS TARAFTARA İZİN VERMEDİ

Emniyet güçleri BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde ve Vodafone Park çevresinde güvenlik önlemleri aldı. Kabataş ve Beşiktaş yönünden taraftarların stada gidişini engellendi. Polis, Dolmabahçe'de toplanan az sayıdaki taraftarı da uzaklaştırdı.

ŞAMPİYONLUK KUPASI BEŞİKTAŞ'TA

Süper Lig'de 2020-2021 sezonunun şampiyonu Beşiktaş, Vodafone Park'ta düzenlenen törenle şampiyonluk kupasını kaldırdı. Teknik heyet ve oyuncular kupayla beraber gazetecilere poz verdi.

besiktas-sampiyonlugunu-kutluyor-877740-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol