birgün

33° AÇIK

SPOR 12.06.2021 19:15

"Beşiktaş, Sergen Yalçın ile anlaşmaya vardı"

"Beşiktaş, Sergen Yalçın ile anlaşmaya vardı"

Beşiktaş'ın teknik direktör Sergen Yalçın ile 1,6 milyon avro karşılığında anlaşmaya vardığı iddia edildi.

beIN Sports'ta yer alan habere göre, bir süredir siyah-beyazlı kulübün gündeminin bir numaralı maddesi olan Sergen Yalçın bilmecesinin, hafta içi nihayete ermesi bekleniyor.

Beşiktaş, henüz yeni bir kontrat yapılmayan şampiyon teknik direktörle hafta içinde bir araya gelerek 1,6 milyon avroluk sözleşmeye imza atacak.

Siyah-beyazlıların, Sergen Yalçın ile yeni yapacağı kontrata başarı bonuslarının da eklendiği bilgisine ulaşılırken başarılı çalıştırıcının yola ekibiyle birlikte devam edeceği öğrenildi.

2019/2020 sezonunun ortasında Beşiktaş'ın başına geçen Sergen Yalçın, hem Süper Lig'i hem de Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol