birgün

20° PARÇALI BULUTLU

SPOR 18.05.2021 13:56

Beşiktaş'tan şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili açıklama: Taraftar alınmayacak

Süper Lig'de 2020-2021 sezonunun şampiyonu Beşiktaş, kutlamalarla ilgili bir açıklama yayınladı. Yeni tip koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında törene taraftar alınmayacağı belirtildi.

Beşiktaş'tan şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili açıklama: Taraftar alınmayacak

Beşiktaş, şampiyonluk kutlamalarıyla ilgili olarak kulübün resmi hesaplarında bir açıklama yayınladı.

Siyah beyazlı takımın şampiyonluk kupasına 19 Mayıs'ta saat 19:03'te, Vodafone Park'ta düzenlenecek törenle kavuşacağı belirtilen açıklamada, "Kupa töreni ve lazer gösterisi, saat 21:15'te sona erecek" bilgisi verildi.

Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında Vodafone Park'a taraftar alınmayacağı kaydedilen açıklamada, Beşiktaşlı sanatçıların da katılacağı kupa töreninin beIN Sports'ta naklen yayınlanacağı ifade edildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol