birgün

2° PARÇALI AZ BULUTLU

KADIN 18.03.2021 01:14

Bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Gizem'in katili tutuklandı

Burdur'da bıçaklı saldırı ile öldürülen Gizem Canbulut'un katili E.Y., isimli erkek tutuklandı.

Bıçaklanarak öldürülen 17 yaşındaki Gizem'in katili tutuklandı

Burdur Bucak'ta bir parkta bıçaklı saldırı ile öldürülen Gizem Canbulut'un katili E.Y. tutuklandı.

İHA’da yer alan habere göre, Burdur'un Bucak ilçesinde Yunus Emre Parkı'nda 17 yaşındaki Gizem Canbulut'u bıçakladıktan sonra gözaltına alınan 19 yaşındaki E.Y., akşam saatlerinde çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Burdur Cezaevine gönderildi.

VALİLİK’TEN AÇIKLAMA

Burdur Valiliğinden konuyla ilgili yapılan açıklamada, "İlimiz Bucak ilçesinde, 17.03.2021 günü saat 13.30 sıralarında Yunus Emre Parkı’nda kasten öldürme olayı meydana gelmiştir. Olayla ilgili E.Y. (2002) isimli şahıs gözaltına alınmış olup, adli süreç titizlikle yürütülmektedir.Hukuki sürece Valiliğimizce müdahil olunmuş, maktulün ailesine hukuki destek vermek üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı avukatları görevlendirilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" ifadesi kullanıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol