birgün

27° AÇIK

Billie Eilish’in No Time to Die için yazdığı şarkı yayınlandı

Daniel Craig’in son kez James Bond’a hayat verdiği No Time To Die, 3 Nisan’da vizyona giriyor. 3 Nisan'da vizyona girecek olan No Time To Die'ın tema şarkısı bu sefer Billie Eilish tarafından hazırlandı.

KÜLTÜR SANAT 14.02.2020 12:47
Billie Eilish’in No Time to Die için yazdığı şarkı yayınlandı
Abone Ol google-news

5 Grammy ödüllü 18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish'in, 25'inci James Bond filmi No Time To Die için bestelediği şarkı yayınlandı. İlki 1962 yılında çekilen ajan filmi serisinin en genç bestecisi olan Eilish, şarkıyı, aynı zamanda müzik ortağı olan ağabeyi Finneas O'Connell ile birlikte yazıp besteledi.

Geçen ay yapılan açıklamada No Time To Die’ın şarkısını Billie Eilish’in seslendireceği, sözlerini ise abisi Finneas O’Connor ile yazacağı söylenmişti.

Filmle aynı adı taşıyan şarkı gece saatlerinde yayınlandı. Müzik dünyasının hızla yükselen yıldızı olan Billie Eilish’in eseri sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi.

18 yaşındayken bir James Bond filminin şarkısını seslendirerek bu onura erişen Eilish, Madonna, Adele, Nancy Sinatra, Louis Armstrong gibi isimlerin yer aldığı listeye de adını yazdırmış oldu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol