birgün

14° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 14.02.2020 12:47

Billie Eilish’in No Time to Die için yazdığı şarkı yayınlandı

Daniel Craig’in son kez James Bond’a hayat verdiği No Time To Die, 3 Nisan’da vizyona giriyor. 3 Nisan'da vizyona girecek olan No Time To Die'ın tema şarkısı bu sefer Billie Eilish tarafından hazırlandı.

Billie Eilish’in No Time to Die için yazdığı şarkı yayınlandı

5 Grammy ödüllü 18 yaşındaki şarkıcı Billie Eilish'in, 25'inci James Bond filmi No Time To Die için bestelediği şarkı yayınlandı. İlki 1962 yılında çekilen ajan filmi serisinin en genç bestecisi olan Eilish, şarkıyı, aynı zamanda müzik ortağı olan ağabeyi Finneas O'Connell ile birlikte yazıp besteledi.

Geçen ay yapılan açıklamada No Time To Die’ın şarkısını Billie Eilish’in seslendireceği, sözlerini ise abisi Finneas O’Connor ile yazacağı söylenmişti.

Filmle aynı adı taşıyan şarkı gece saatlerinde yayınlandı. Müzik dünyasının hızla yükselen yıldızı olan Billie Eilish’in eseri sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça beğenildi.

18 yaşındayken bir James Bond filminin şarkısını seslendirerek bu onura erişen Eilish, Madonna, Adele, Nancy Sinatra, Louis Armstrong gibi isimlerin yer aldığı listeye de adını yazdırmış oldu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız