birgün

12° KAPALI

GÜNCEL 31.03.2019 23:28

Binali Yıldırım oylar sayılırken kazandığını iddia etti

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım oylar kazanırken “İstanbul’da seçimi kazandık” iddiasında bulundu. Yıldırım, “İstanbul halkının bize verdiği yetki için çok teşekkür ediyorum. İnşallah İstanbul’u, 15 milyonun mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı şehir haline getireceğiz” dedi.

Binali Yıldırım oylar sayılırken kazandığını iddia etti

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım oylar kazanırken “İstanbul’da seçimi kazandık” iddiasında bulundu.

Yıldırım, “İstanbul halkının bize verdiği yetki için çok teşekkür ediyorum. İnşallah İstanbul’u, 15 milyonun mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı şehir haline getireceğiz” dedi.


Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız