birgün

17° HAFİF YAĞMUR

EKONOMİ 10.05.2021 14:51

Binance’ta para çekme işlemleri bir süre durdurulup yeniden başlatıldı

Kripto para borsası Binance, para çekimlerini bir süre durdurdu. 24 dakika sonra yapılan ikinci açıklamada işlemlerin tekrar başladığı bildirildi.

Binance’ta para çekme işlemleri bir süre durdurulup yeniden başlatıldı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance, para çekimlerini geçici olarak durdurdu.

Binance'ın Twitter hesabı üzerinden yapıla açıklamada, durumun geçici olduğu ifade edilirken, ekiplerin konu üzerinde çalıştığı duyuruldu.

Binance Global'den yapılan açıklamada, "Tüm para çekme işlemleri #Binance'da geçici olarak askıya alındı. Ekibimizin üzerinde çalıştığından emin olabilirsiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür diler ve sabrınız için teşekkür ederiz" denirken, "Bir para çekme talebi gönderirseniz, bir kuyruğa eklenecektir, ancak bu sorun çözülene kadar işleme alınmayacaktır" ifadelerine yer verildi.

Şirket, ilk açıklamasından 24 dakika sonra yaptığı ikinci açıklamada, “Para çekme işlemleri yeniden başlatıldı. Sabrınız için teşekkürler” diyerek işlemlerin no9rmale döndüğünü bildirdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol