birgün

5° AÇIK

KADIN 27.12.2019 21:57

Bir erkek, araç park edişine müdahale ettiği kadına saldırdı

Bir erkek, araç park edişine müdahale ettiği kadına saldırdı

HABER MERKEZİ

İstanbul Üsküdar’daki Balıkçılar Çarşısı’nda N.C. isimli kadın, yürüyerek yoldan geçen B.Ş. isimli bir erkek tarafından küfür edilerek saldırıya maruz bırakıldı. Bugün öğle saatlerinde arabasını İSPARK’ın ücretli otoparkına park eden kadın, “Buraya araba mı park edilir?” diyen erkek tarafından darp edildi. Olaya etraftaki yurttaşlar ve polis müdahale etti.

Olaya tanık olan İrem Yıldırım, şunları söyledi:

“Yolda yürürken karşımda bir erkeğin, bir kadını darp ettiğini gördüm. Hemen oraya koştuğumda oradaki kalabalıkla birlikte erkeği ayırdık. Daha sonra oradaki insanlar adamı dövmeye başladı. Ben kadının yanına gittim burnu kanıyordu."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız