birgün

21° AÇIK

GÜNCEL 13.05.2019 15:55

Bir sosyal medya gözaltısı daha

Sosyal medya paylaşımlarından ötürü “Cumhurbaşkanı’na hakaret” iddiasıyla yapılan gözaltılar sürüyor.  Kırklareli’nde sosyal medya hesabından AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren paylaşımlarda bulunduğu iddia edilen bir kişi gözaltına alındı. Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı, söz konusu şahsı Kavaklı beldesindeki evinden gözaltına aldı. T.B.’nin jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği aktarıldı.

Bir sosyal medya gözaltısı daha

Sosyal medya paylaşımlarından ötürü “Cumhurbaşkanı’na hakaret” iddiasıyla yapılan gözaltılar sürüyor. 

Kırklareli’nde sosyal medya hesabından AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret içeren paylaşımlarda bulunduğu iddia edilen bir kişi gözaltına alındı.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı, söz konusu şahsı Kavaklı beldesindeki evinden gözaltına aldı.

T.B.’nin jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği aktarıldı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol