birgün

7° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 17.08.2019 12:59

BirGün’den ‘tarihi’ bir adım daha!

BirGün’den ‘tarihi’ bir adım daha!

“Üç bin yılın hesabını göremeyen karanlıkta yolunu bulamaz, günü gününe yaşar ancak.”
Goethe

BirGün bir yenilikle daha karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Kısa bir süre önce Bilim sayfamızla gazetemizi zenginleştirmiştik. Şimdi de okurlarımızı tarihin koridorlarında gezintiye çıkarmak ve tarihin bilimsel akılla öğrenilmesine katkıda bulunabilmek amacıyla kollarımızı sıvadık.

BirGün Tarih ismini verdiğimiz yeni tematik sayfamız, 19 Ağustos Pazartesi gününden itibaren iki haftalık periyotlarla gazetemizde olacak.

Uzman kalemlerin özgün makalelerini, özel ve şaşırtıcı bilgileri, tarihi filmlerin kritiklerini, eski çağlardan modern zamanlara iz bırakmış medeniyetleri ve çok daha fazlasını artık BirGün Tarih’ten okuyacaksınız.

BirGün Tarih’le, tarih de artık BirGün’de!

birgun-den-tarihi-bir-adim-daha-613539-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız