birgün

21° AÇIK

BirGün gazetesi ödülünü aldı

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından düzenlenen '2014 İnsan Hakları, Demokrasi, Barış ve Dayanışma Ödülü' sahiplerini buldu

MEDYA 23.01.2015 20:24
BirGün gazetesi ödülünü aldı
Abone Ol google-news

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından düzenlenen '2014 İnsan Hakları, Demokrasi, Barış ve Dayanışma Ödülü' sahiplerini buldu. İfade ve basın özgürlüğü adına BirGün, Evrensel, Cumhuriyet ve Yurt gazeteleri ödüle layık görüldü.

Taksim Hill Otel’de düzenlenen ödül törenine; CHP Sosyal Politikalar ve Genel Başkan Yardımcısı Genel Başkan Yardımcısı Burhan Şenatalar, CHP Kültür Sanat Platformu ve Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş katıldı.

Törende ödülün gerekçesinin okunmasından sonra BirGün Medya Genel Yayın Sorumlusu Barış İnce'ye, Yurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Çağlar Tekin’e, Evrensel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat’a, Cumhuriyet Gazetesi Haber Merkezi Müdürü Aykut Küçükkaya’ya, SODEV 2014 İnsan Hakları Demokrasi Barış ve Dayanışma Ödülü verildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol