birgün

8° AÇIK

MEDYA 23.01.2015 20:24

BirGün gazetesi ödülünü aldı

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından düzenlenen '2014 İnsan Hakları, Demokrasi, Barış ve Dayanışma Ödülü' sahiplerini buldu

BirGün gazetesi ödülünü aldı

Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından düzenlenen '2014 İnsan Hakları, Demokrasi, Barış ve Dayanışma Ödülü' sahiplerini buldu. İfade ve basın özgürlüğü adına BirGün, Evrensel, Cumhuriyet ve Yurt gazeteleri ödüle layık görüldü.

Taksim Hill Otel’de düzenlenen ödül törenine; CHP Sosyal Politikalar ve Genel Başkan Yardımcısı Genel Başkan Yardımcısı Burhan Şenatalar, CHP Kültür Sanat Platformu ve Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş katıldı.

Törende ödülün gerekçesinin okunmasından sonra BirGün Medya Genel Yayın Sorumlusu Barış İnce'ye, Yurt Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Çağlar Tekin’e, Evrensel Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Polat’a, Cumhuriyet Gazetesi Haber Merkezi Müdürü Aykut Küçükkaya’ya, SODEV 2014 İnsan Hakları Demokrasi Barış ve Dayanışma Ödülü verildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız