birgün

2° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

BirGün’lük Konser, 30 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta

Kardeş Türküler ve Gazapizm’in şarkılarını seslendireceği BirGün'lük Konser, 30 Eylül Perşembe akşamı saat 20:00’de KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek.

KÜLTÜR SANAT 22.09.2021 21:22
BirGün’lük Konser, 30 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta
Abone Ol google-news

Çağdaş halk müziğinin sevilen grubu Kardeş Türküler ve rap müziğin güçlü sesi Gazapizm’in sahne alacağı BirGün'lük Konser, 30 Eylül'de gerçekleştirilecek.

23 Eylül'de gerçekleştirilmesi planlanırken olumsuz hava koşulları sebebiyle ertelenen konser, KüçükÇiftlik Park’ta daha özgür bir hareket alanı, yiyecek ve içecek standlarıyla festival havasında sizlerle olacak.

KüçükÇiftlik Park’ta BirGün'lük Konser'in kapıları, saat 20:00'de açılacak.

Geçtiğimiz yıllara BirGün’lük Festival’lerle damgasını vuran BirGün gazetesi, 2021’de de BirGün’lük Konser’le bir kez daha “#BirAradayız” diyecek.

Biletix'ten bilet almak için tıklayınız. (Not: Harbiye Açıkhava için alınan biletler iptal olmuştur; bilet bedelleri kredi kartlarına otomatik olarak iade edilecektir. 30 Eylül’de Küçükçiftlik’te yapılacak konser için yeni bilet temin edilmesi gerekmektedir.)

ETKİNLİK KURALLARI

- Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir.

- Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

- Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.

- Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.

- Etkinlik, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

- Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun