birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

AVRUPA 03.02.2021 22:48

Birleşik Krallık’ta bir kişi, sosyal medyada koronavirüse yakalandığını açıkladıktan bir gün sonra hayatını kaybetti

Birleşik Krallık’ta yaşayan Kevin Woolley, sosyal medyada koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladıktan bir gün sonra hayatını kaybetti.

Birleşik Krallık’ta bir kişi, sosyal medyada koronavirüse yakalandığını açıkladıktan bir gün sonra hayatını kaybetti

Birleşik Krallık’ta Galler’de yaşayan Kevin Woolley, sosyal medya hesabından koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını duyurduktan bir gün sonra yaşamını yitirdi.

DHA’da yer alan habere göre, Birleşik Krallık’ta bulunan Galler’in Abercynon kasabasında yaşayan Kevin Woolley, 3 Ocak’ta sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Woolley, Facebook üzerinden yaptığı paylaşımda, “Sanırım bir hafta daha izin yapacağım” diyerek şakayla karışık şekilde virüse yakalandığını duyurdu.

birlesik-krallik-ta-bir-kisi-sosyal-medyada-koronaviruse-yakalandigini-acikladiktan-bir-gun-sonra-hayatini-kaybetti-837486-1.

Gün içerisinde çok sık öksürdüğünü ve merdivenleri çıkmakta zorlandığını ifade eden Woolley, bir gün sonra hayatını kaybetti. Woolley’in ölüm haberini eşi Carol Woolley verdi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol