birgün

8° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 26.12.2019 07:22

Bizler var oldukça BirGün susturulamaz

Bizler var oldukça BirGün susturulamaz

Haber Merkezi

Basın ve İlan Kurumu (BİK) tarafından gazetemize uygulanan ilan ve reklam ambargosuna bir tepki de Antalya’dan. Antalya BirGün okurları ilan ambargosunu protesto etmek için sokakta gazetemizi dağıttı. Gazete dağıtımına yurttaşlar ilgi gösterirken, Antalya BirGün okurları yaptıkları açıklamada “Bizler var oldukça BirGün Gazetesi susturulamaz. Siyasi iktidarın bu baskılarını kınıyoruz. Toplumsal muhalefetin sesi olan BirGün, gerçekleri yazdığı, biat etmediği için hedef alınıyor. Halktan yana, haklıdan yana habercilik yaptığı çin BirGün gazetesi cezalandırılıyor. Biz okurlar Birgün’ün yanında oldukça birilerinin hevesi kursağında kalacak. BirGün’ü susturmaya çalışanlar başaramayacak. BirGün asla susmayacak, susturulamayacak” denildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız