birgün

14° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 15.04.2021 10:41

BluTV iki gün ücretsiz

BluTV tarafından yapılan açıklamaya göre sokağa çıkma yasağı nedeniyle bu hafta sonu, platformdaki tüm içerikler ücretsiz olarak izlenebilecek.

BluTV iki gün ücretsiz

Ramazan için açıklanan kısmi kapanma kararlarına göre hafta sonu boyunca sokağa çıkmak yasak olacak.

Popüler çevrimiçi yayın servislerinden olan BluTV de hafta sonu evde kalmak zorunda olanlar için kampanyasını duyurdu. Platformun Twitter gönderisine göre BluTV, 16-17-18 Nisan tarihlerinde herkese ücretsiz hizmet verecek.

BluTV, kampanyadan faydalanmak isteyenlere özel şifreyi de paylaştı. Hafta sonu geçerli olacak ücretsiz erişim kampanyasından faydalanmak isteyen internet kullanıcıları, 'blutvizliyorum' şifresiyle sisteme kolayca giriş yapabilecek.

Kampanya 18 Nisan'da, saat 00.00'a ulaştığında sona erecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol