birgün

13° PARÇALI BULUTLU

Bodrum'da bir erkek boşandığı kadın ve çocuklarını rehin aldı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Soner K. darbettiği C.N.'yi ile iki çocuğunu bıçak zoruyla evlerinde rehin aldı. Soner K. gözaltına alınırken, 2 çocuğu ile kurtulan C.N. aldığı darbeler nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

KADIN 01.06.2022 15:44
Bodrum'da bir erkek boşandığı kadın ve çocuklarını rehin aldı Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Bodrum'da, boşandığı kadını ve çocuklarını rehin alan erkek rehin alındı.

Dün saat 19.30 sıralarında meydana gelen olaya göre, 2 çocuğuyla birlikte yaşayan C.N.'nin evine gelen Soner K. kadına şiddet uyguladı. Durumu fark eden bir kişi de Soner K.'ye müdahale etmeye çalıştı. Bu sırada C.N., Soner K.'nin elinden kurtularak kaçtı.

Fakat Soner K. peşinden gittiği kadını yakalayıp, bıçak zoruyla tekrar eve soktu. Daha sonra Soner K., C.N. ve 2 çocuğunu rehin aldı.

ŞİDDETE MARUZ BIRAKILAN KADIN HASTANEYE KALDIRILDI

Soner K. gözaltına alındı. Başı ve sırtında ufak sıyrıklar olan C.N. ise ambulansla Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Evli olan Soner K.'nin boşandığı C.N.'ye oturduğu evi kendisine vermesi için sürekli baskı yaptığı, olay günü de bu nedenle geldiği ileri sürüldü.

Soner K.'nin polisteki işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edileceği bildirildi.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol